Dla Autora

Drogi Autorze,

Proszę, zanim wyślesz swoją pracę do redakcji i korekty, przeczytaj to, co poniżej:

  • Musisz umieć pisać, żeby uniknąć sytuacji, kiedy Twoją pracę trzeba by było pisać od nowa.
  • Wierzę, wraz z całym zespołem Redaktorów i Korektorów, że z pewnością lubisz to, co robisz, i sprawisz nam jedynie przyjemną niespodziankę w postaci przysłanej pracy.
  • W przeciwnym wypadku – w sytuacji gdy Twoja praca będzie zawierała drastyczną liczbę błędów – zostanie odrzucona, o czym zostaniesz powiadomiony w mailu.
  • Swoją pracę wysyłasz do Wydawnictwa DEBIUTANT WYŁĄCZNIE w pliku Microsoft Word, inne rodzaje plików nie będą przyjmowane. Plik powinien zawierać wszystkie strony, kolejno ponumerowane, włączając w to wakaty. Orientacja stron powinna być jednakowa w całym pliku. Prosimy upewnić się, że kolumna tekstowa jest na wszystkich stronach w jednakowym położeniu – w taki sposób, aby umożliwić automatyczne dopasowanie kolejnych stron do siebie.
  • Drogi Autorze, proszę, wyślij też swój projekt okładki, plik okładki powinien być przygotowany w rozdzielczości 300 dpi. Jeśli masz na nią jakiś pomysł, też nas o tym powiadom. Jeśli go nie masz, możesz skorzystać z oferty Wydawnictwa DEBIUTANT i okładka zostanie przez nas zaprojektowana.

kontakt dla autora

Zgłoszenie Autora: