Co przyjmujemy do druku

Drogi Autorze, przede wszystkim nie przyjmujemy wszystkiego. Jeśli Twoja praca będzie zawierała nadmierną liczbę błędów, odrzucimy ją i powiadomimy Ciebie o tym mailem.

Tematykę książek określa lista: Powieści, dramaty;  Nowele, opowiadania;  Biografie, dzienniki, wspomnienia;  Reportaże, fakty;  Kryminały;  Polityka;  Podróże;  Poezja;  Medycyna, Psychologia, Filozofia; Religia;  Nauka, technika; Bajki dla dzieci.

Książkę przyjmujemy w całości. Fragmenty tekstów będą od razu odrzucane. Książkę przyjmujemy wyłącznie w pliku Microsoft Word.

Prace przyjmujemy wyłącznie drogą mailową. Teksty wysyłane tradycyjną pocztą na jakichkolwiek czytnikach nie zostaną odebrane. Prosimy o tym pamiętać.

Przy wysyłaniu tekstu książki można załączyć swój projekt okładki. Jeśli książka zostanie przyjęta do druku, powiadomimy Cię, w jakim formacie trzeba go wysłać. Jeśli nie masz okładki, ale masz na nią pomysł, prosimy, by o tym napisać.

Czas oczekiwania na weryfikację zależy od liczby otrzymanych przez Wydawnictwo DEBIUTANT prac.

NIE PRZYJMUJEMY tekstów propagujących treści niezgodne z polskim prawem, np. pornograficzne, nazistowskie czy naruszające dobra osobiste osób trzecich.

W ciągu trzech dni roboczych potwierdzamy Autorom, że otrzymaliśmy materiał do weryfikacji. Jeśli taka wiadomość do Was nie dotrze, prosimy sprawdzić, czy Wasza poczta mailowa nie jest przeładowana lub z jakichkolwiek innych przyczyn korespondencja nie trafiła do spamu. 

Jeśli wiadomość do Was nie dotrze, prosimy o ponowny kontakt.